fbpx

Wyświetlanie wszystkich wyników: 70

Lampy It’s about romi

Designerskie lampy do wnętrz z charakterem. Nic tak nie podkreśla charakteru pomieszczenia, jak odpowiednio skomponowane oświetlenie, dlatego w każdym projekcie aranżacji wnętrza powinny zostać uwzględnione różnego rodzaju lampy – sufitowe, ścienne czy podłogowe. Warto zdecydować się na produkty, które będą pełnić nie tylko funkcję praktyczną, ale też same w sobie staną się silnym akcentem dekoracyjnym. Producent It’s about RoMi poprzez swoje designerskie lampy z sukcesem udowadnia, że takie połączenie jest możliwe.

Czytaj więcej

Nowoczesne lampy It’s about RoMi dla wymagających

W ofercie tego projektanta można znaleźć nowoczesne, ale też wyjątkowo eleganckie lampy, które wzorowo sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i minimalistycznych wnętrzach. Lampy It’s about RoMi stanowią synonim świetnej jakości oraz dobrego gustu, w związku z czym doskonale wpisują się w oczekiwania klientów, którzy nie szukają kompromisów, lecz podczas urządzania swojego domu lub biura stawiają wyłącznie na najlepsze rozwiązania.

Stylowe oświetlenie w różnych stylach

Designerskie lampy od It’s about RoMi zostały zaprojektowane zgodnie z różnymi stylami, m.in. industrialny, retro czy skandynawski. Tak bogate inspiracje pozwoliły na stworzenie oferty, w której można znaleźć produkt idealnie dopasowany do każdego wnętrza. Ponadto tym, co wyróżnia lampy tego producenta to nieszablonowe połączenie surowców. Szkło w towarzystwie marmuru, metalu, wysokogatunkowych tkanin czy mieszanek cementu i żywicy prezentuje się niezwykle interesująco. Atutem lamp są również ich nietypowe bryły, które mimo zastosowania trudnych w obróbce materiałów wyglądają lekko, a przy tym elegancko.