fbpx

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Meble CustomFORM

Eleganckie meble Custom FORM – idealne wyposażenie Twojego salonu

Sklep Gotowe Wnętrza oferuje szeroką gamę mebli od cenionego producenta Custom FORM. Nasi klienci mają do wyboru stoły jadalniane oraz bogatą ofertę mebli tapicerowanych, takich jak sofy, narożniki prawo- i lewostronne, fotele, leżanki oraz pufy. Dzięki świetnemu wyglądowi i funkcjonalności, meble znajdą zastosowanie w różnego rodzaju wnętrzach, zarówno tych urządzonych nowocześnie, jak i klasycznie.

Czytaj więcej

W przypadku stołów, producent mebli Custom FORM wykorzystuje różne, wysokiej jakości materiały, jak choćby lite drewno dębowe, bukowe czy stal proszkowana. W zależności od wyboru konkretnego modelu sofy, klienci mogą mieć pewność idealnego dopasowania do salonu urządzonego w stylu klasycznym, glamour, ale także skandynawskim czy nawet loftowym. Meble tapicerowane są dostępne w wariantach jedno-, dwu- i trzyosobowych. Miękkie siedziska, dobrze wyprofilowane oparcia i wygodne podłokietniki gwarantują pełen komfort użytkowania. Sofy rozkładane są wyposażone w duże pojemniki na pościel. Doskonałe wykonanie sprawia, że przy otwieraniu, część ruchoma mebla daje się swobodnie podnieść.

Producent mebli CustomFORM w ofercie sklepu Gotowe Wnętrza

Dużym atutem mebli CustomFORM są zaawansowane możliwości ich personalizacji. Klient wybiera wśród różnorodnych tkanin obiciowych, które różnią się fakturą, kolorem oraz właściwościami użytkowymi. Podobnie modyfikować można wygląd drewnianych elementów wykończenia mebli, które są dostępne w różnorodnej kolorystyce – jasnego lub ciemnego drewna, orzecha, czerni oraz bieli. W zależności od potrzeb, można zamówić sofę lub narożnik w opcji rozkładanej lub nierozkładanej. Narożniki dostępne są w wersjach prawo- lub lewostronnej.