fbpx

Wyświetlanie wszystkich wyników: 43

Lampki nocne i stołowe

Lampy na stoliki nocne. Mimo że pełnią funkcję oświetlenia dodatkowego, lampki nocne to już standard w sypialniach. Dopasowane do wystroju, są nie tylko praktycznym udogodnieniem, ale też ozdobą wnętrza. Różnorodność modeli pozwala klientom na stworzenie idealnej aranżacji. Często dobiera się je do lamp wiszących, by wspólnie tworzyły zgraną kompozycję.

Czytaj więcej

Lampki na stoliki nocne – praktyczna ozdoba sypialni

Największą popularnością wśród tego typu oświetlenia cieszą się lampy na stoliki nocne. Ich subtelne, rozproszone światło nadaje pomieszczeniu przytulny, ciepły charakter.

Włączona w nocy lampka ułatwia orientację. Nie musimy angażować głównej sufitowej instalacji, żeby móc swobodnie przemieszczać się po sypialni. Nie trzeba także wstawać, żeby ją wyłączyć – wystarczy sięgnąć do przełącznika, który zazwyczaj jest ulokowany na kablu.

Lampy na stoliki nocne – do czytania i nie tylko

Klasyczne lampki na stoliki nocne najczęściej posiadają klosz skupiający światło na ograniczonej przestrzeni, dzięki czemu jest ono miękkie. Niektóre typy są wyposażone w ramię o regulowanej wysokości, co sprawia, że można je dowolnie ustawiać. Tym sposobem oświetlimy swoją część łóżka, a jednocześnie nie będziemy przeszkadzać drugiej osobie w odpoczynku.

Lampka stojąca na nocnej szafce umożliwia spędzenie czasu przed snem na czytaniu książki, przeglądaniu gazet czy słuchaniu muzyki. Prócz tego jej przytłumione, nastrojowe światło zachęca do relaksu i wyciszenia się. Wielu ludzi zasypia przy włączonej lampie, więc tym bardziej istotne, by dobrać ją odpowiednio do swoich potrzeb.