Meble Kartell

Meble Kartell to gwarancja wysokiej jakości, trwałości oraz unikalności. W naszej ofercie znajdują się produkty designerskie, które doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i w restauracji, barze czy w innych miejscach publicznych. Harmonijnie wkomponują się do wnętrz urządzonych nowocześnie czy minimalistycznie, ale też do tych bardziej tradycyjnych. W obu przypadkach na pewno przyciągną spojrzenia i wzbudzą zachwyt.

Czytaj więcej

Jakie meble Kartell oferujemy?

Dużym uznaniem naszych klientów cieszą się przede wszystkim komody, gdyż dopasują się do większości sypialni, łazienek lub nawet salonów. Ich nietuzinkowy wygląd wynika z wykonania ich z metalizowanego ABS oraz z tworzywa PMMA barwionego w masie, co sprawia, że meble dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Sporą zaletą jest fakt, że komody mają różne wysokości, dzięki czemu można zakupić taki model, który będzie mieć potrzebną liczbę szuflad lub półek.

Oprócz tego w naszym sklepie dysponujemy również zjawiskowymi lampami zarówno stojącymi, jak i wiszącymi. Dla wszystkich pragnących rozjaśnić wybrane pomieszczenie, ale przy okazji nadać mu niepowtarzalnego klimatu oraz stylu, to wyjątkowe produkty od Kartell będą świetnym wyborem.
Poza tym wśród sprzedawanych przez nas mebli Kartell są także krzesła. Cenione są szczególnie za swoją oryginalność. Każdy wielbiciel modnych mebli na pewno doceni niecodzienne kształty oraz wykonanie, które wyróżnia te projekty. Nabywając je zyskuje się pewność, że to znakomita inwestycja, ponieważ ich ponadczasowy dizajn sprawia, że nawet po kilku latach meble będą wyglądać świeżo i nowocześnie.