fbpx

Wyświetlanie wszystkich wyników: 40

Meble Wood Luck

Meble Wood Luck – piękno zamknięte w nowoczesnej formie

Współczesne pokoje dzieci i nastolatków powinny odznaczać się nie tylko funkcjonalnością, ale też wyjątkowym designem. Producent mebli Wood Luck łączy w sobie te dwie cechy. Pozwala to na stworzenie prawdziwie wyjątkowego wnętrza.

Czytaj więcej

Polska marka Wood Luck powstała w wyniku połączenia rodzinnych tradycji meblarskich oraz fantazji dwóch młodych, pochodzących z Bieszczadów, założycielek. W ich projektach można dostrzec inspiracje góralską stylistyką, która idealnie wpasuje się do wnętrz w stylu retro, skandynawskim, ale też nowoczesnym.

W sklepie Gotowe Wnętrza znajduje się bardzo duży wybór tych pięknych mebli, pozwalający stworzyć spójne stylistycznie wyposażenie pokoju niemowlaka, kilkulatka i nastolatka. W ofercie producenta znaleźć można szafy, regały, komody, a także biurka, łóżka oraz łóżeczka do pokoju dziecka w każdym wieku.

Praktyczne i stylowe meble

Głównym założeniem twórczyń jest połączenie wyjątkowego designu z formą ułatwiającą użytkowanie. Dzięki temu meble zostały wyposażone w praktyczne półki i szuflady, które umożliwiają efektywne przechowywanie rzeczy nawet w najmniejszych pokojach. Inną zaletą mebli Wood Luck jest wielofunkcyjność. W kolekcji znajduje się na przykład łóżeczko niemowlęce, które można zamienić w tapczan, gdy maluch podrośnie. Innym tego typu meblem jest biurko wyposażone w ozdobny panel, mogący służyć jednocześnie jako gablota.

Założeniem Wood Luck jest także wysoka jakość i bezpieczeństwo użytkowania mebli. Dlatego powstają one z dobrych gatunkowo materiałów oraz z użyciem nowoczesnych technologii, takich jak cichy domyk i systemy zabezpieczające przed przewracaniem się.

Zapraszamy do składania zamówień.