Stoliki

Nasze stoliki do wnętrz lokali komercyjnych nawiązują do najnowszych trendów i zachwycają starannością wykonania. Pochodzą od znanych, cenionych marek z Polski oraz Skandynawii takich jak Dutchbone, Zuiver, Be Pure czy Marbet Style. Przedstawiamy stoliki do restauracji, kawiarni oraz pubów, które pasują do pomieszczeń w każdym stylu.

Czytaj więcej

Nowoczesne stoliki do wnętrz wykonane z wyjątkowych materiałów

Kolekcje sklepu Gotowe Wnętrza wyróżniają się nietuzinkowymi fasonami oraz solidnością. Materiały wykorzystywane do produkcji naszych mebli to drewno, m.in. tekowe, sungkai czy orzech. Proponujemy również stoliki do restauracji wykonane z mosiądzu, aluminium, marmuru, a także ze skórzanymi elementami oraz płytkami ceramicznymi. W wielu modelach zastosowano interesujące połączenia tworzyw i kolorów. Dobór sprawdzonych, wytrzymałych surowców sprawia, że stoliki pozostają w nienaruszonym stanie przez długie lata.

Stoliki do restauracji i kawiarni w każdym stylu

Prezentujemy szeroki wybór modeli. Przedstawiamy stoliki do wnętrz okrągłe, prostokątne oraz kwadratowe. Wśród nich obecne są wersje na jednej nodze, klasycznych czterech nogach, metalowej podstawie bądź okrągłej ramie. Niektóre produkty oferujemy w zestawach. Wśród naszych propozycji znajdują się meble pasujące do wnętrz utrzymanych w różnych stylach. Wpasują się w stylistykę retro, lecz z pewnością spodobają się również miłośnikom nowoczesnego minimalizmu. Sprawdzą się też w pełnym prostoty skandynawskim wystroju. Ponadto można je wkomponować w aranżację boho.