Meble Absynth

Absynth – inspiruje polskością w światowym stylu. Absynth to nowa marka w branży meblowej wyróżniająca się wyjątkową dbałością o funkcjonalność i komfort swoich realizacji. Współpracuje z rodzimymi projektantami – promuje polski design, korespondując równocześnie ze światowymi trendami wystroju wnętrz. Ponadto swoją działalnością promuje ekologiczne idee oraz harmonię pomiędzy człowiekiem a przyrodą.

Czytaj więcej

Co wyróżnia meble Absynth?

Meble Absynth cechuje wysoka jakość materiałów. Bardzo miękkie wypełnienie z odpornej na odkształcenia, antyalergicznej pianki poliuretanowej o zwiększonej sprężystości daje gwarancję jakości na wiele lat. Wszystkie produkty posiadają wysokie walory wizualne oraz użyteczne. Od razu przyciągają wzrok, a odpowiednio zaprojektowane kształty wprowadzają do wnętrz komfort, ale też dobre samopoczucie. Meble są wykonane i wykończone z wielką dbałością o najdrobniejszy szczegół. Dzięki czemu wszystkie kolekcje wyróżniają się trwałością oraz solidnością, ale też atrakcyjnym wzornictwem, które nadaje oryginalnego charakteru.

Absynth meble – nieograniczone możliwości

Meble Absynth to uniwersalność, połączona z nowoczesnymi i modułowymi formami zaprojektowanych indywidualną linią wzorniczą. Pozwalają na eksperymentowanie z przestrzenią poprzez zestawianie dowolnych elementów w harmonijną, stylową całość. Zaletą mebli Absynth jest możliwość wyboru koloru oraz materiału, z jakiego będzie wykonany dany element. Szeroka gama kolorystyczna tkanin sprosta oczekiwaniom miłośników stonowanych pasteli, delikatnych beży, ale też soczystych barw. Z pomocą mebli Absynth z pewnością stworzysz spójną, estetyczną aranżację dopasowaną do wybranego wnętrza, która zaskoczy zarówno domowników, jak i gości swoim niepowtarzalnym stylem.

Zapraszamy do inspirującego spotkania z pełnym asortymentem mebli Absynth.