Fotele do wnętrz publicznych

Niezwykłe fotele do kawiarni, restauracji czy pubu. Urządzając wnętrze dowolnego lokalu oferującego usługi gastronomiczne, należy zadbać o odpowiednią aranżację pomieszczenia. Istotny jest tutaj dobór odpowiednich mebli, wśród których nie może również zabraknąć foteli. Wygodne oraz miękkie siedziska sprawiają, że goście chcą zostać dłużej, dlatego nasz sklep wychodzi naprzeciw oczekiwaniom właścicieli obiektów gastronomicznych, oferując im bogaty wybór mebli do siedzenia. U nas można kupić eleganckie modele foteli do kawiarni, restauracji, pubów czy herbaciarni, które doskonale współgrają z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz, jak i z klasycznymi wystrojami pomieszczeń.

Czytaj więcej

Wygodne i oryginalne fotele do restauracji

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem foteli wykonanych z rozmaitych materiałów obiciowych, m.in.: z tkanin, ze skóry ekologicznej oraz z innych tworzyw. Różnorodne kształty połączone z modnymi odcieniami barw doskonale będą komponowały się z estetyką wnętrz lokali urządzonych w rozmaitych stylach. Oferowane przez nas fotele do restauracji mają ergonomiczne oparcia, ale też miękkie siedziska, co zapewnia komfort siedzenia przez długi czas. Designerskie kształty oraz wzory foteli do restauracji nadadzą pomieszczeniom charakteru i miłej atmosfery, sprawiając, iż posiłki spożywane przez gości będą lepiej smakowały.

Nowoczesne i komfortowe fotele do kawiarni

Niemalże do każdej kawiarni zaglądają goście, którzy spędzają w niej długie godziny, popijając kawę w towarzystwie swoich przyjaciół. Dlatego istotny jest komfort siedzenia, aby klienci czuli się dobrze na zajmowanych przez siebie miejscach. Odpowiednio dopasowany fotel do kawiarni z wygodnym siedziskiem jest w tym miejscu niezbędny. Nasz sklep oferuje modne oraz ergonomiczne fotele do kawiarni, wykonane z trwałych materiałów.

-20%
Original price was: 1,399 zł.Current price is: 1,119 zł.
-20%
Original price was: 2,799 zł.Current price is: 2,239 zł.
-21%
Original price was: 2,799 zł.Current price is: 2,199 zł.
-20%
Original price was: 2,599 zł.Current price is: 2,079 zł.
-20%
Original price was: 4,499 zł.Current price is: 3,599 zł.
-20%
Original price was: 4,499 zł.Current price is: 3,599 zł.
-20%
Original price was: 6,899 zł.Current price is: 5,519 zł.
-20%
Original price was: 6,899 zł.Current price is: 5,519 zł.
-20%
Original price was: 1,699 zł.Current price is: 1,359 zł.