fbpx

Wyświetlanie wszystkich wyników: 42

Szafy do sypialni

Asortyment wysokiej jakości szaf do sypialni. Sypialnia to bez wątpienia jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, dlatego jej aranżacja powinna być starannie przemyślana. Podczas projektowania tego wnętrza dobrym pomysłem jest poszukanie dodatkowych, funkcjonalnych rozwiązań, które pozwolą jak najlepiej zorganizować przestrzeń. Uporządkowane, harmonijne otoczenie sprzyja odpoczynkowi, w trakcie urządzania sypialni warto więc skoncentrować się przede wszystkim na wyborze zarówno funkcjonalnej, jak i stylowej szafy.

Czytaj więcej

Szafy w stylu skandynawskim, retro lub industrialnym

W naszej ofercie można znaleźć produkty stworzone przez najlepszych projektantów, którzy doskonale znają obecne trendy oraz z sukcesem łączą w swoich koncepcjach funkcje estetyczne i praktyczne. Mocnym punktem proponowanego przez nas asortymentu są szafy w stylu skandynawskim, które idealnie prezentują się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Niemniej osoby szukające produktów o charakterze industrialnym czy retro również znajdą u nas satysfakcjonujące rozwiązania.

Szafy do sypialni z pojemnymi półkami i szufladami

Klientom, którzy mają do zagospodarowania dużą przestrzeń – polecamy pojemne szafy do sypialni z licznymi półkami oraz szufladami. Tego typu modele posiada w swoim portfolio np. marka Wood Republic, której znakiem rozpoznawczym są świetne materiały, ale też fakt, że produkty wykonywanie są ręcznie, dzięki czemu każdy z nich jest niepowtarzalny. Szafy do sypialni z szufladami z powodzeniem zastąpią komodę – w szufladach można przechowywać bieliznę i inne niewielkie elementy garderoby, natomiast półki czy wieszaki można zapełnić pozostałymi ubraniami.