Jak stworzyć nowoczesny i przytulny salon w 2-pokojowym mieszkaniu? Zobaczcie zwycięskie wnętrze z Torunia zaprojektowane przez Elizę Polakiewicz – laureatki konkursu Dobrze Mieszkaj – Najlepsze Projekty.

Nowoczesny salon w małym mieszkaniu

Nowoczesny i pełny ciepła taki jest salon zaprojektowany przez Panią Elizę na jednym z nowoczesnych toruńskich osiedli.

Początkowo 53 m2 mieszkanie oferowało 2 pokoje, aneks kuchenny z niewielkim salonem i 5 m2 łazienkę. Głównym życzeniem było stworzenie nowoczesnego wnętrza z funkcjonalną kuchnią i przytulnym salonem.. Postanowiłam przeprowadzić całkowitą metamorfozę tego mieszkania wyburzając ścianę pomiędzy kuchnią, a małym pokojem i przenosząc w jego miejsce instalację wodno- kanalizacyjną. W ten sposób uzyskałam maksymalnie otwartą przestrzeń.

W aranżacji wnętrza motywem przewodnim są drewniane fronty mebli połączone z elegancką bielą i odcieniami szarości. W całym mieszkaniu położone są duże gresowe płytki w celu harmonijnego połączenia wszystkich pomieszczeń. W kuchni zaprojektowana została praktyczna wyspa  z funkcjonalnym blatem roboczym. Wysoka zabudowa mebli jest w pełni wyposażona do codziennego gotowania jak i stanowi dużo miejsca do przechowywania. Zabudowa kuchenna została zamknięta w lakierowane ramy, które podświetlają taśmą LED całą zabudowę kuchni.

W niewielkiej 27 m2 części dziennej znalazło się również miejsce dla okrągłego stołu jak i stolików kawowych Cupid firmy Zuiver przy których domownicy mogą spędzać czas w gronie najbliższych przyjaciół. W miejscu dawnej kuchni uzyskałam miejsce na szeroką zabudowę ściany RTV + wysuwany ekran. Dodatkowo w suficie został zamontowany zestaw kina domowego.

Wnętrze prezentuje się modnie i ponadczasowo a przede wszystkim jest ciepłe i przytulne. Stoliki Cupid wybrane w naszym sklepie przez Panią Elizę idealnie się komponują z całym wnętrzem.

Gratulujemy!

nowoczesny salon w niewielkim mieszkaniu połączenie czarni i drewna.

Salon urządzony w nowoczesnym stylu w mieszkaniu dwupokojowym

Modny i nowoczesny salon w 50 metrowym mieszkaniu. Salon w kolorach czerni, szarości i naturalnego drewna. Wzbogacony o szklane dodatki takie jak nowoczesne stoliki Cupid Zuiver

Stoliki Cupid czarne producenta Zuiver. Produkt świetnej jakości.

Stoliki Cupid Zuiver w kolorze czarnym wykonane ze szkła hartowanego

Zdjęcia: Marcin Mentel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.