Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Meble Ragaba

Meble Ragaba – lekki i radosny wystrój wnętrz

W sklepie Gotowe Wnętrza dostępne są wyjątkowe Meble Ragaba. Bogaty asortyment producenta zawiera różnego rodzaju biurka, stoliki, szafki, regały i toaletki. Meble są wyjątkowo ustawne, dlatego dobrze sprawdzą się w niewielkich wnętrzach, gdzie wolna przestrzeń jest na wagę złota. Dobry przykład stanowią minimalistyczne biurka narożnikowe z szufladką, które można ustawić w pokoju dziecięcym. Ze względu na uniwersalny design mebli Ragaba można użyć także w salonie, sypialni, kuchni i jadalni. Pasują również do wnętrz komercyjnych, na przykład biur czy kawiarni.

Czytaj więcej

Producent mebli Ragaba wykorzystuje do swoich projektów naturalne drewno, na przykład bukowe czy jesionowe, a także płyty z włókien drzewnych MDF. Dużym atutem jest także bogactwo wariantów kolorystycznych – błękitu, turkusu, żółci, ciemnej i jasnej szarości. Taki dobór odcieni wprowadza do wnętrz nutę lekkości i przyjemny nastrój. Meble dobrze komponują się ze skandynawskim wystrojem, ale także klasycznym oraz vintage.

Z czego słynie producent mebli Ragaba?

Opływowe formy, radosna kolorystyka i wysoka użyteczność to znaki rozpoznawcze projektów marki meblowej Ragaba. Ponieważ większość mebli w ofercie producenta ma zaokrąglone rogi, są wyjątkowo bezpieczne w użytkowaniu i nadają się do wyposażenia pokoju dziecięcego. Kolejna cecha charakterystyczna marki to podwójne blaty w stolikach kawowych. To efektowne rozwiązanie jest również wyjątkowo użyteczne. Większość mebli Ragaba można zastosować we wnętrzach o ograniczonej przestrzeni, wykorzystując ich przemyślane formy.