Must Have 2014, jedne z najważniejszych nagród polskiego designu trafiły do laureatów. Zobaczcie jakie meble musicie mieć w tym sezonie. Co jest top, trendy i zostało docenione przez jury. My cieszymy się, że te meble mamy już w sprzedaży.  

Co to jest Must Have?

Must have to plebiscyt, który co roku wskazuje najciekawsze produkty pochodzące od polskich projektantów i producentów. To nieodpłatnie nadawany znak jakości, którym polskie firmy posługują się w kraju i za granicą. Powstał, żeby pokazać dobry polski design i dzięki temu promować go w kraju i za granicą.

Laureaci Must Have 2014

Producent Marbet Style zdobył w tym roku aż dwie nagrody Must Have. Pierwszą za kolekcję FIN, którą zaprojektował Tomasz Augustyniak. FIN to sofy i fotele z podłokietnikami i bez, na dwóch rodzajach podstaw: drewnianej lub metalowej oraz minimalistyczne stoliki. Cała kolekcja została stworzona w duchu polskiego modernizmu lat 50 i 60-tych. Fin robią niesamowite wrażenie, świetnie sprawdzą się zarówno w przestrzeni mieszkalnej jak i przestrzeniach komercyjnych.  

Kolekcja Fin producenta Marbet Style projektu Tomasza Augustyniaka zdobyła w tym roku wyróżnienie Must Have 2014.

FIN w naszym sklepie. Sprawdź   Drugą nagrodę Must Have 2014 Marbet Style otrzymał za kolekcję foteli NEON, którą również stworzył Tomasz Augustyniak. Kształt foteli odwołuje się do klasyka polskiego modernizmu, foteli tworzonych przez Romana Modzelewskiego a szczególnie RM58. Fotel Neon występuje na trzech rodzajach nóg: obrotowej płaskiej, eleganckich drewnianych oraz mocnych metalowych. Możemy wybrać kolor nóg oraz rodzaj materiału, choć my uważamy, że Neon najlepiej prezentuje się w wełnie lub materiale Tokyo.  

Fotel Neon Marbet Style zaprojektowany przez Tomasza Augustyniaka zdobył najwazniejszą nagrodę polskiego designu MUST HAVE 2014

Neon Marbet Style w naszym sklepie. SprawdźMust Have 2014 za designerskie krzesło Mannequin otrzymał producent Iker. Pikowane krzesło tapicerowane projektu Jana Wertel oraz Gernota Oberfell robi prawdziwą furorę w polskim świecie designu. Mannequin dostępny jest w kilku kolorach i trzech wersjach tapicerowania. Krzesło na drewnianych nogach przykuwa uwagę i świetnie nadaje się do każdego wnętrza.  

Krzesło Mannequin Iker designerski projekt producenta Iker. Nowoczesne krzesło idealne do salonu czy kuchni. Laureat Must Have 2014

Krzesła Mannequin w naszym sklepie. SprawdźMust Have 2014 zasłużenie trafiło również dla Stołka Królika projektu warszawskiego duetu UAU Project Justyny Fałdzińskiej i Miłosza Dąbrowskiego dla firmy Brambla. Stołek wykonany tradycyjną metodą gięcia sklejki drewna bukowego. Bardzo wygodny i ekologiczny. Stołek występuje w wersji naturalnej lub w kolorze. Świetnie sprawdzi się zarówno w pokoju dziecięcym jak i w salonie czy kuchni. Zachwyca swoim minimalistycznym wyglądem.  

Stolik Królika

Stołek Królika w naszym sklepie. Sprawdź 

Zobaczcie wszystkich laureatów Must Have 2014  

Wszystkim laureatom Must Have 2014 gratulujemy. A Wam, który Must Have najbardziej się podoba?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.