Wyświetlanie 1–18 z 45 wyników

Stoliki Zuiver

Stylowy stolik Zuiver może stać się funkcjonalnym elementem wyposażenia zarówno domowego salonu, sypialni czy kącika wypoczynkowego, jak i firmowej poczekalni dla gości lub klientów. Możliwość wyboru pomiędzy modelami o różnych wymiarach oraz kształtach sprawia, że mebel tego typu można w prosty sposób dopasować do wolnej przestrzeni.

Czytaj więcej

Stoliki znajdujące się w naszej ofercie powstają z różnych materiałów: dostępne są m.in. konstrukcje z blatem wykonanym z aluminium, płyty MDF, szkła hartowanego, płytek ceramicznych czy lastryko, a także z żelazną, stalową, metalową lub drewnianą podstawą.
Połączenie trwałych surowców z precyzją wykonania oraz oszczędną formą sprawia, że każdy stolik Zuiver zachwyca jakością i estetyką. Różnorodność wzorów oraz kolorów pozwala natomiast na wybór modelu pasującego do wielu aranżacji wnętrza, m.in. w stylu skandynawskim, industrialnym, retro czy glamour. Na uwagę zasługują również stoliki wielofunkcyjne, np. wyposażone w dodatkowe miejsce na gazety lub ze zdejmowanym blatem.