Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Łóżeczka Bellamy Good Night

Łóżeczko dziecięce to niezwykle ważny element pokoju maluszka. Warto postawić na produkt, który nie tylko będzie pasować do wnętrza, ale będzie też funkcjonalny. Takim przykładem jest łóżeczko Good Night, które rośnie razem z dzieckiem.

Czytaj więcej

Łóżeczko Bellamy Good Night ma oszczędny, elegancki design, który wpasuje się zarówno w bardziej nowoczesne wnętrza, jak i te klasyczne. Trzy poziomy wysokości stelaża oraz możliwość demontowania przedniej ramy pozwala na przekształcenie łóżeczka Good Night w wygodną sofę lub tapczan. Wyjmowane lamelki to z kolei gwarancja bezpiecznego wychodzenia z łóżka przez samodzielnego maluszka. Mebel został wyposażony w szufladę oraz barierę ochronną, która zapobiega wypadnięciu dziecka.
Łóżeczko Bellamy Good Night to mebel wykonany z wysokiej jakości certyfikowanych materiałów. Produkt posiada niezbędne atesty bezpieczeństwa, dzięki czemu masz pewność, że Twojemu szkrabowi nic nie grozi. Łóżeczko Good Night jest dostępne w kilku wersjach kolorystycznych: bieli, szarości oraz różu. Na wezgłowiu łóżeczka umieszczamy naklejkę z napisem „Good Night” lub imieniem dziecka – wybór należy do Ciebie!