Dom w stylu Japandi to przede wszystkim jasne wnętrza z minimalistycznymi meblami z naturalnych materiałów. Meble japandi to przede wszystkim naturalne drewno wysokiej jakości. Znajdziemy tu również drewniane krzesła z plecionką wiedeńską w kolorach naturalnych lub z czarnym akcentem.
Minimalizm i umiłowanie natury to dwa motta stylu japandi.
Geometryczne linie mebli, niskie drewniane stoliki – to kolejne cechy, którymi się wyróżnia styl japandi.
Styl japandi kocha barwy ziemi. Jeśli urządzasz wnętrze w stym stylu wybieraj łagodne beże, kremową biel, ziemiste zielenie, szarości, brązy i akcenty w kolorze czarnym. Oczywiście zdarzają się meble w mocnym kolorze (np. odcienie niebieskiego-kobaltu) ale to na zasadzie akcentu. Bazą są zawsze neutralne kolory
Styl japandi jest połączeniem stylu skandynawskiego, minimalistycznego i boho.
Oświetlenie w stylu japandi to również wysoka jakość materiału i geometryczna forma. Mogą być lampy wykonane ze szkła, metalu, drewna lub rattanu. Liczy się ilość światła z różnych źródeł, które tworzy przytulną atmosferę.
Jeśli chodzi o materiał to styl japandi kocha tapicerkę wykonaną z miękkiego bucle lub naturalnych tkanin w jasnym kolorze o zaokrąglonych kształtach. Łóżko ma być oazą spokoju. Najczęściej spotykamy łóżka drewniane z plecionką wiedeńską jak również proste formy łóżek drewnianych wysokiej jakości.
Japndi kocha, też naturalną zieleń. Otaczaj się nią we wnętrzu japandi a będzie pięknie
-21%
Original price was: 2,799 zł.Current price is: 2,199 zł.