fbpx

Wyświetlanie wszystkich wyników: 44

Lampy Zuiver

Lampa Zuiver – doskonała propozycja dla miłośników skandynawskiej prostoty. Marka Zuiver przygotowała ciekawą kolekcję dla osób, ceniących we wnętrzach proste, ale jednocześnie nowoczesne i nietuzinkowe formy. Tworzone przez projektantów Zuiver lampy idealnie pasują do popularnego stylu industrialnego, skandynawskiego oraz modernistycznego. Producent dba o wysoką jakość zastosowanych tworzyw, a każdy model odznacza się doskonałą precyzją wykończeń. Dzięki czemu lampa Zuiver stanie się niezwykle eleganckim dodatkiem, który pięknie rozświetli każde pomieszczenie.

Czytaj więcej

W naszej ofercie znalazły się zarówno lampy sufitowe, jak i modele przystosowane do zamocowania na pionowej ścianie. Wypełnią one całe pomieszczenie pięknym blaskiem, eksponując, przy tym pozostałe designerskie meble czy dodatki, a ich oryginalne fasony podkreślą dobry gust właścicieli. Wybraliśmy również propozycje podłogowe oraz stołowe, które, rozstawione w kilku miejscach, stworzą wyjątkowy klimat nastrojowego wnętrza.

Marka nie boi się odważnych połączeń faktur i stylów, dlatego na kartach tej kategorii odnajdą Państwo lampy powstałe z połączenia drewna z metalem czy z tworzywami sztucznymi wysokiej jakości. Zwolennikom stylu glamour spodobają się połyskujące, lustrzane lampy o nieregularnych kształtach. Lekkości wnętrzu nadadzą modele o ażurowym wzornictwie, takie jak wisząca lampa Zuiver Birdy Long wykonana z metalu, naturalnego rattanu oraz drewna kauczukowego.

Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty i zdecydowaniu się na niezwykły design, który wprowadzi do wnętrza Zuiver lampa.