fbpx

Wyświetlanie wszystkich wyników: 35

Meble Marbet Style

Wygoda i wyjątkowy styl

Niezwykle nowoczesne meble Marbet Style dodadzą wyrazistości każdej przestrzeni. Ich modne, opływowe kształty oraz interesująca kolorystyka sprawiają, że ciężko przejść obok nich obojętnie. Oprócz stylowego wyglądu są też niezwykle wygodne i funkcjonalne. Świetnie będą prezentować się w przestrzeni biurowej, galeriach sztuki, salonach usługowych, hotelach, restauracjach i wielu innych.

Czytaj więcej

Meble z duszą indywidualizmu

Producent mebli Marbet Style tworzy swoje projekty dzięki zaangażowaniu zdolnego zespołu polskich projektantów. Marka rozwija się już od 37 lat i sprzedaje swoje wyroby aż w 36 krajach. Myślą przewodnią Marbet Style jest tworzenie mebli, które swym stylem nadają wnętrzu ducha wyjątkowości. W sklepie Gotowe Wnętrza można znaleźć tworzone na zamówienie wyjątkowe produkty tej polskiej marki. Do wyboru jest bardzo szeroka gama materiałów – pozwala to na uszycie tapicerki idealnie dopasowanej do wnętrza. Polecamy zwłaszcza kolekcje inspirowane stylem lat 50. XX wieku, a także innymi klasykami designu.

>Wygodne sofy i fotele Marbet Style samym swoim wyglądem zachęcają, by na nich usiąść i odpocząć. Nieprzeciętny styl łączy się z wyjątkowym komfortem użytkowania. Niewątpliwą zaletą jest także fakt, że produkty są tworzone z poszanowaniem środowiska naturalnego – jest to jedno z głównych założeń marki.

Wszystkich, którzy szukają unikatowych mebli do swojego biura, odznaczających się wygodą i funkcjonalnością zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta Marbet Style.