Aktorka Anna Mucha stworzyła interesującą kolekcję mebli dziecięcych razem z uznanym polskim producentem Bellamy. Zaprojektowała funkcjonalne łóżeczko, szafę oraz komodę z przewijakiem.

Meble Good Night by Anna Mucha

Sama jest matką więc doskonale wie jak ważne są dobrej jakości i po prostu ładne meble dziecięce. Dlatego zgodziła się podjąć wezwanie polskiego producenta Bellamy i współtworzyła mebelki dziecięce z kolekcji Good Night by Anna Mucha. – Łóżeczka posiadają wszelkie niezbędne atesty, do malowania użyto farb bezpiecznych dla dzieci. Jeżeli chodzi o design to łóżeczko zaprojektowane przez Anię Muchę jest jedynym łóżeczkiem na rynku z zaokrąglonym przyczółkiem, co sprzyja łatwiejszemu ułożeniu poduszek i kocyka – zdradziła Pani Rita Suchocka właścicielka Bellamy.

Łóżeczko Good Night by Anna mucha bellamy zachwyca funkcjonalnością i oryginalnym wyglądem. Kolor kości słoniowej i delikatny klasyczny wygląd a dodatkowo mozliwość przekształcenia łóżeczka w tapczanik to cechy, które napewno sprawdzą się w pokoju dziecięcym

Zobacz łóżeczko w naszym sklepie

Funkcjonalność łóżeczka Good Night

My dodamy, że łóżeczko Good Night by Anna Mucha jest bardzo funkcjonalne, ma możliwość wyjmowania szczebelków, trzystopniową regulację wysokości materaca oraz, co najważniejsze zamienia się w tapczanik dla starszego dziecka.

A jak sama Ania Mucha wspomina przygodę z projektowaniem? Jej wymarzony projekt to połączenie klasycznego wnętrza z Mazurami, otwartym oknem i świeżym powietrzem. Oczywiście wszystko musi spełniać określone normy bezpieczeństwa, więc nie obyło się bez rezygnacji czegoś na rzecz czego innego. Jednak z ostatecznego rezultatu aktorka jest bardzo zadowolona. I my również.

Łóżeczko good night by Anna Mucha bellamy łóżeczko dziecięce stworzone przez Annę Muchę to pochwała klasyki i funkcjonalności. Zwracamy uwagę, że łóżeczko posłuzy na długie lata. Ma wyjmowane szczebeleki oraz zamienia się w tapczanik

Poza łóżeczkiem aktorka stworzyła komodę Good Night by Anna Mucha z przewijakiem. Komoda tak jak łóżeczko stoi na ręcznie robionych nóżkach a uroku dodaje zdobiony ornament szuflady. Wszystko wykonane z najwyższych jakościowo materiałów w kolorze Ivory.

komoda good night by anna mucha bellamy to odwołanie do klasyki, które zachwyca. Komoda wykonana z najwyższych jakościowo materiałów w kolorze kości słoniowej. Idealna do pokoju dziecięcego na długie lata

Jak Wam się podoba kolekcja Anny Muchy? My uważamy, że jest bardzo udana więc szczerze gratulujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.